Expresní přeprava roste

Každoročně zaznamenává divize Toptrans u ČSAD Hodonín a.s. vedená Ing. Františkem Kynclem, Ph.D. nárůst počtu zakázek a celkově sílící situaci na trhu. „Loni byl pro nás úspěšný rok. Na trhu přepravy kusových zásilek vnímáme růst, a tak se snažíme dělat maximum pro uspokojení nároků našich zákazníků, dodává Ing. František Kyncl, Ph.D., ředitel logistiky a místopředseda představenstva ČSAD Hodonín a.s.

Top Trans Hodonín - expresní doprava kusových zásilek

ČSAD Hodonín nabízí aktuálně k dispozici  skladové prostory o rozsahu 1500 m2, ten se nachází kousek od brněnského letiště. Tento sklad je vhodný pro dlouhodobější uložení a expedici zboží. „V současné chvíli se nám uvolnil zajímavý prostor pro všechny, kteří potřebují být dobře na dosah. Logistická trasa k dálnici, i do centra Brna je ideální, dodává Ing. Ivana Indruchová, manažerka pro Toptrans a skladování.

Mezi významné činnosti ČSAD patří i celní služby, ty jsou zajišťovány jak v Hodoníně, tak v Brně. „Celními službami se zabýváme již dvacet let. Troufám si tvrdit, že dokážeme poskytnout našim zákazníkům full servis," dodává Indruchová.

Novodobá historie společnosti ČSAD Hodonín se datuje k roku  1993, součást expresní dopravy  Toptrans vznikla v roce 1995. „Chystáme se rozšířit naše činnosti, a tak hledáme samozřejmě do našeho týmu nové kolegy. Jak na pozice , skladníků, tak také řidiče, kteří by mohli zavážet zásilky našim  zákazníkům. Chystáme se v roce 2017 přijmout okolo deseti nových kolegů, dodává Indruchová.

ČSAD Hodonín je významným zaměstnavatelem na Slovácku. V současné době ve firmě působí na 485 zaměstnanců a další rozšiřování stavu je aktuální. ČSAD Hodonín je také generálním partnerem hodonínského veletrhu pracovních příležitostí Job Day Hodonín, kde představí mimo jiné i volná pracovní místa v dalších divizích společnosti jako je mezinárodní kamionová doprava nebo opravárenství vozů DAF a prodej vozů Citroen a Kia.

Více informací můžete o ČSAD Hodonín najít na www.csad.com.  Podrobné informace o systému Toptrans pak naleznete na webu www.toptrans.cz