ČSAD Hodonín připravilo pro své partnery novou službu - ověřování tachografů

Autorizovaný servis vozů DAF a BOVA je odborníkem na velké, nejen nákladní, vozy. V současné chvíli v areálu na ulici Brněnská vzniklo i nové Autorizované metrologické středisko (středisko ověřování digitálních tachografů). „Chceme našim zákazníkům nabídnout full servis, a tak jsme se rozhodli zřídit i tuto službu, o kterou je dlouhodobě velký zájem. Abychom obsloužili co nejširší skupinu zákazníků ověřujeme tachografy obo značek dostupných na trhu - Stoneridge a VDO" dodává manažer servisu ČSAD Hodonín, Jakub Křivánek.

Servis v současné době obsluhuje a servisuje několik stovek nákladních vozů a autobusů bez ohledu na značku. Hlavní doménou však zůstává DAF a VDL, pro které je servis autorizován.  Novým krokem se ale otevírají dveře i pro další možnosti využití servisu pro všechny zákazníky. Stejnou službu nabízí nově i ve své druhé servisní pobočce v Chabařovicích u Ústí nad Labem. „Jsme moc rádi, že se nám podařilo získat všechny potřebné dokumenty a certifikace. Věřím, že všichni, kteří využijí naši službu, budou velmi spokojeni," dodává Křivánek.

Společnost ČSAD Hodonín a jejich služby můžete přijet vyzkoušet přímo do areálu ČSAD na ulici Brněnská v Hodoníně. Více informací o společnosti najdete na www.csad.com.